O nas
Strona głównaO nas

O nas

 

Biuro Inżynierskie Czerwiński + Kempka jest firmą projektową specjalizującą się w wykonywaniu dokumentacji warsztatowej konstrukcji stalowych. Jesteśmy Biurem o prawie 15-letniej historii - rozpoczęcie działalności datujemy na 15 maja 1994 roku . Założycielami Biura i zarazem jego Współwłaścicielami są doświadczeni projektanci-kostruktorzy : Krzysztof Czerwiński i Robert Kempka . Obaj Współwłaściciele we wcześniejszej działalności pracowali w branży projektowej konstrukcji stalowych .


Działalność , oprogramowanie

Głównym przedmiotem naszej działalności jest wykonywanie dokumentacji warsztatowych dla dużych przedsięwzięć budowlanych w branży konstrukcje stalowe .W ciągu prawie 15-letniej działalności wykonaliśmy dokumentacje dla wielu interesujących i różnorodnych obiektów w konstrukcji stalowej - patrz lista referencyjna. Jesteśmy przygotowani merytorycznie i sprzętowo do wykonania dokumentacji każdej konstrukcji stalowej . Do celów tworzenia dokumentacji używamy najnowocześniejszego oprogramowania stanowiącego podstawę naszej pracy - programu BOCAD 3D . Program ten umożliwia projektowanie przestrzenne konstrukcji stalowej w formie wirtualnego modelu 3D . Na chwilę obecną dysponujemy 8-mioma profesjonalnymi stanowiskami do pracy w tym systemie .
Do opracowania dokumentacji posługujemy się również oprogramowaniem :
AutoCad , MathCad , BricsCad , Robot Millennium.

Celem naszym jest wykonanie wysokiej jakości dokumentacji przekładającej się w praktyce na oszczędność czasu i kosztów realizacji inwestycji .

 

Zespół projektowy

Zespół projektowy Biura stanowi aktualnie 11 osób :

  • 7 konstruktorów zatrudnionych na stałe
  • 2 projektantów - Współwłaścicieli Biura
  • 2 stałych Współpracowników

Zespół Biura stanowią w większości absolwenci Politechniki Poznańskiej .